Informacje

Hiszpania – kraj słońca, piaszczystych plaż, ciepłego morza to idealne miejsce na wakacje.

Ponad 300 dni słonecznych rocznie sprawia, iż sezon urlopowy trwa tutaj niemalże na okrągło.

Hiszpania to także całe mnóstwo atrakcji turystycznych – wspaniałe zabytki i perełki architektury, jedyne w swoim rodzaju muzea i galerie, zapierające dech w piersiach widoki, najczystsze plaże w Europie i oczywiście żywiołowa Corrida oraz ogniste Flamenco. Nie zapominajmy także o znakomitej, lokalnej kuchni

 

Costa Blanca – Białe Wybrzeże, kraina położona nad samym morzem śródziemnym, jest jednym z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejsc, a dzięki sławnym słonym jeziorom – również jednym z najzdrowszych na terenie całej Unii Europejskiej.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty apartamentów do wynajęcia.

Zapewniamy kompleksowo wyposażone, komfortowe apartamenty na terenie bajecznego Orihuela Costa w południowej części Costa Blanca. W zależności od upodobań – oferujemy kwatery nad samym morzem bądź w głębi miasta.

 

Apartamenty są 2-3 pokojowe, mogące wygodnie pomieścić nawet 6 osób.

Do Państwa dyspozycji jest łazienka, wc, pełne umeblowanie i wyposażenie w sprzęt RTV i AGD, klimatyzacja, naczynia kuchenne, ręczniki oraz pościel, a ponadto na terenie kompleksu – basen.

W większości naszych apartamentów jest możliwość oglądania polskiej telewizji.

 

Nasze kwatery to doskonałe rozwiązanie zarówno na romantyczny urlop, szalony wypad z przyjaciółmi czy odprężający, rodzinny wypoczynek, który z pewnością zapewni niezapomniane wrażenia, nie obciążając jednocześnie domowego budżetu jak zorganizowana wycieczka z biura podróży.

Niska cena jednakże to nie jedyny atut takiej formy wypoczynku. Jeżeli cenicie sobie Państwo swobodę i niezależność – prywatne apartamenty to rozwiązanie idealne.

 

Zapraszamy!